Reference - Bachova terapie20.12.2016:
Každopádně - mám pocit, že kapky fungují! :o) Mám za sebou tři náročné dny, kdy jsem byla s dětma doma, protože jsme byli nemocní, já k tomu šíleně unavená a procházku bych s dětma nedala. No, doma se děti nudí, taky jim není nejlíp a muž byl na služebce přes noc - normálně bychom na sebe asi ječeli od rána do večera, tentokrát jsem byla celé tři dny v pohodě a vybouchla jen jednou, což je skoro zázrak.  Dala jsem si za úkol pouze "přežít" a ono to celkem funguje a zdá se, že i dětem je v tom celkem dobře :o)))


23.12.2016:
"Ahoj Leni,  chtěla bych Ti poděkovat, protože mi přijde, ze kapičky zabraly snad hned.... Na ty šílené úzkosti a svíravé pocity :) Občas mám podobné stavy... Ale nedá se to srovnat...."
23.1. po doužívání: "Esence určitě pomohly, ty úzkostné stavy pominuly..."5.12. esence míchané pro chlapečka, který se budil se strachem a pláčem, týden po začátku užívání.
"Ahoj Leni. ještě jednou díky. Kapičky bereme, snažím se vzpomenout, víceméně to dodržujeme. Noci jsou lepší, a to výrazně. Lítostivost tak různě kolísá."


23.1.
„Dobrý den Lenko, ano už je skoro dobráno zbývá pár kapek ne vždy se mi podařilo si vzpomenout, ale syn má dobráno. Ze začátku to byl obrat o 100% procent jeho vzteklost a uplakanost jako by se vytratila teď se mi ale tak týden zdá, že je opět hodně lítostivý a uplakaný kvůli úplně všemu. Není po jeho pláče, zvýší se na něj hlas pláče, chce jiné oblečení pláče... Tohle dělal už i předtím ale ze začátku užívání se to hodně zlepšilo a teď se to vrací zpět. A já si připadám klidnější a rozhodně se míň zlobím a hlavně během okamžiku vychladnu úplně a už se u nás mnohem míň křičí. Ještě to není úplně ono, ale myslím že na tom musím ještě pořádně pracovat.“23.1.
„Jsem klidnější, co se týče domácnosti. Spaní je lepší, respektive to usínání... 
Obavy o rodinu mám stále velké. Když jsem pár dní nebrala kapky, měla jsem různé strachy. Ale musím říct, že jsem se většinu té doby, co jsem kapky brala, cítila bezvadně. „


8.2.

„Lahvičku jsem vypotřebovat nezvládla, zbytek jsem zapomněla doma. Ale myslím, že to docela pomohlo. Řeším teď sice další problémy, ale depresivní stavy už trochu polevily.


12.2.: někdy se dějí zázraky a esence fungují už po několika dnech :-)

Milá Lenko,
děkuji za balíček, v pořádku si našel cestu k nám:-)

Moc děkujeme, už užíváme a nevím, jestli je to možné, ale mám pocit, že už cítím účinky! To je úžasné!


15.2.: ale ne vždy se zadaří….
Dobrý den paní Lenko,
tak  zdá se že ty bachovky u mě zafungovaly, zatím se už tak nevztekám. Mám ještě něco v lahvičce. Ale malá už nic nemá, asi jsem jí to moc dávkovala, účinek ale nevidím žádný...
15.3.

Esence nás vrací k naší podstatě, k tomu, jací jsme uvnitř, jací bychom byli bez traumat a zásahů v dětství.
Přináším krásný příklad návratu k sebevědomí. Klientka i já jsme byly překvapené J

Moje vyčerpanost souvisela s mým týdnem užívání kapek. Zřejmě to bylo kombinací více věcí, všechno bylo neúnosné a začala jsem si vše vyříkávat. Rodině i kamarádce jsem řekla, co si myslím, a co bych chtěla změnit.
Po tom týdnu jsem byla už tak vyčerpaná, že jsem kapky vysadila, protože jsem takovou asertivitu nedokázala unést, cítila jsem se hrozně unaveně. Nikdy v životě jsem nebyla tak moc upřímná, spíš jsem se přizpůsobovala, potřebovala jsem si odpočinout.
Teď už jsem je zase nasadila.


10.4.
Z této reakce mám velkou radost, řešila jsem chlapečka, který hůře reagoval na své rodiče, nenavazoval oční kontakt, prožil náročný porod a separaci a jeho maminka pociťovala velký strach a obavy.


Zdravím vás, Leni...již cca 14 dní užíváme s esence od vás a chci vám napsat, jak se cítím. Musím říct, že vidím zlepšení snad o 80%! :-) Cítím se klidnější, vyrovnanější a vnímám malého jako úplně normální zdravé dítě, reaguje již téměř vždy na zavolaní jménem, začíná i ukazovat, nedělá to moc často, ale prostě sem tam ukazuje....přijde mi prostě v pořádku, hodně žvatlá, směje se na nás, začíná rozumět, co po něm chceme.... Jinak kapky užíváme vždy současně, je to náš takový rituál...Syn už otvírá pusinku a směje se, když vidí lahvičku 


3.6.
Ahoj Lenko,
jsem asi v polovině užívání a musím říct, že mi kapky opravdu hodně pomáhají: jsem po nich výrazně klidnější a není mi až tak špatně. Doufám, že se to bude ještě zlepšovat :-) 

Důležité je, že moje deprese po nich ustupují a cítím se slušně vyrovnaná.
18.6.
Super! Už se stal zázrak. Dnes odpoledne spala 3,5 hodiny. Měli jsme rodinnou oslavu a nikdo to nechápal. Tak klepu na dřevo  Nevím, zda po 3 dávkách to může tak působit nebo to byla náhoda, každopádně to bylo skvělé a malá pak byla vysmátá  No, nechápala jsem, po 20 min jsme se chodili dívat, jestli dýchá 


30.8.
Lenko, moc dekuji. Jsme ted na chalupe, tak neodpovidam a jen pisu kratce z mobilu. Bereme od min patku a musim to zaklepat....malej po ceste usnul v autosedacce a vcera poprve od 2. mesice zivota v kocarku!
Az dobereme napisu vic.
Moc dekuji!


Žádné komentáře:

Okomentovat